Anasayfa \ Ürünler \ İnvertör

İnvertör

Güç ve otomasyon teknolojilerinde dünya lideri olan ABB sahip olduğu 40 yıllık deneyimi ve bilgi birikimini, fotovoltaik sektörüne yönelik merkezi ve dizi solar invertör projelerine taşımıştır. Bu deneyim ve tecrübe ile güneş enerjisinden üretilen doğru akım elektriği alternatif akıma çevirip şebekeyi yüksek kalitede besleyecek şekilde, yüksek verimlilikte ve uygun maliyetli ürünler üretilmektedir.

Powerone, solar invertör sektöründe Dünya`nin 2. Büyük Pazar payına sahip konumadadır. Merkezi ve string invertörler konusunda teknolojiye karşı güçlü bir bağlılık, kalite anlayışı ve ürün çeşitliliği sayesinde projelerde daha kapsamlı bir yelpazede çözümler mevcuttur.

SMA solar teknolojileri, fotovoltaik invertör üretimi, geliştirmesi ve satışı anlamında Dünya`da lider konumdadır. 21 önemli fotovoltaik pazarda faaliyet göstermektedir. Şebeke veya şebekesiz birçok farklı projelerde kullanıma uygun ve esnek geniş bir Ürün yelpazesi sunmaktadır.

2007 yılındı kurulan Anhui EHE New Energy Tech. Co., Ltd şirketi şebeke bağlantılı merkezi ve dizi invertör, tarımsal sulama ve hybrid invertör konusunda Avrupa ve birçok pazara yönelik çalışmaktadir.